Paintball

 

 Paintball w Bieszczadach

 

Planując swój wypoczynek w górach, wybierasz nocleg w Bieszczadach, który najbardziej Ci odpowiada. Jeśli znalazłeś już miejsce idealne do wypoczynku, wypada pomyśleć nad tym, jak zaplanować czas urlopu. Co robić i gdzie? Zastanawiasz się co warto zobaczyć w Bieszczadach, by wrócić do domu wypoczętym i zadowolonym? Jedną z rozrywek, którą możesz się zainteresować jest Paintball.
 
To zabawa, która zapiera dech w piersiach. Sprawia, że nagle zaczynasz czuć, że żyjesz. Poziom adrenaliny w organizmie wzrasta, Twoja kreatywność, umiejętność szybkiego reagowania i zdolności pracy zespołowej urastają do szczytów możliwości.
Ci, którzy już kiedyś grali w paintball zapewne mają te wrażenia w pamięci, a tych wszystkich, którzy nigdy nie mieli okazji, gorąco zachęcam do spróbowania.
 
Kilka słów o historii.
Paintball został wymyślony przez trzech Amerykanów: leśnika, maklera giełdowego i właściciela sklepu ze sprzętem sportowym. Zastanawiali się nad tym skąd się bierze ludzka zdolność przetrwania, czy jest to cecha nabyta? Czy może instynkt? Jeden z pomysłodawców przypadkiem natrafił w katalogu na pistolet do znakowania bydła i…. tak się wszystko zaczęło.
 
Kilka słów o tym jak to wygląda w praktyce.
Istnieje wiele rodzajów gry. Generalnie zwycięzcą zostaje drużyna, która osiągnie cel wg. wcześniej ustalonego scenariusza, czyli najczęściej jest to zdobycie flagi przeciwnika.
 
Odmiany:
Speedball – zabawa toczy się na zamkniętym terenie, na którym ustawione są sztuczne przeszkody. Czas jest limitowany, więc wygrywa drużyna która…. wiadomo.
Paintball leśny – zabawa, jak sama nazwa wskazuje, w terenie leśnym. Obszar jest większy, więc gra zmusza do myślenia, gdzie i jak się ukryć, aby nie zostać ustrzelonym. Wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów.
 
Zabawa bardzo przyjemna, uczy strategicznego myślenia oraz współpracy w grupie.
Gdzie można się w to bawić?

 

 

Zasięg: Całe Bieszczady
 
Jedyne profesjonalne pole do paintballa w Bieszczadach w Moczarach koło Ustrzyk Dolnych.
 
Posiadamy 35 zestawów paintballowych, specjalną arenę do rozgrywek zabezpieczoną siatką, wiatę grillową na 30 osób, parking, toalety. Ponadto tor do nauki jazdy na quadach, tor do boule, strzelnicę.
 
Koszty paintball:
Pakiet startowy ( marker, maska, mundur i 100 kul) - 30 zł
dodatkowe kulki - 15 zł/ 100 szt.
 
Przy dużych grupach rabaty!!!
 
Pozdrawiam
Tomasz Szukalski
EVENT
eXtreme Team Bieszczady
info@e-bieszczady.pl
www.e-bieszczady.pl
880 244 795
506 254 764
Jureczkowa 50
38-712 Wojtkowa
NIP: 644-311-08-19
 

 

 

Autor: Jerzy Kaleta

Polecamy
Polecamy
Polecamy
Polecamy
Nasi partnerzy
Bieszczady Polska
Bieszczady Polska
Bieszczady Polska
Bieszczady Polska
Copyright © BieszczadyPolska.pl 2013-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny: slawomirpacyk.pl.
Wszystkie prezentowane materiały, dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki w portalu www.BieszczadyPolska.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie bez pisemnej zgody zabronione. Redakcja oświadcza także, że nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komentarze zawarte w portalu, gdyż są one prywatnymi opiniami użytkowników.